Moravskoslezská obchodní akademie > Aktuality > Zdravice našeho zakladatele školy

Zdravice našeho zakladatele...

Před 25 lety se školní branka Moravskoslezské obchodní akademie otevřela poprvé…

Zdravice zakladatele školy k 25. výročí jejího založení

Milí absolventi školy,

srdečně Vás pozdravuji u příležitosti 25. výročí založení školy.

Čtvrtstoletí existence školy je pro mě svátkem naplněným vzpomínkami na Vás. Jsem tuze rád, že jsem mohl právě s Vámi prožít téměř polovinu svého profesního života učitele.

Přiznávám, že když listuji ve své brožované paměti s cílem zaznamenat do pomyslné třídní knihy absenci, na jména některých z Vás si již vzpomenout nedokážu (Cafourek ovšem chybí stále). Ve svém srdci Vás však mám nesmazatelně uloženy všechny. Příliš se toho tedy nezměnilo – mám Vás stále rád.

Ať vás nadále provází zdraví, štěstí a spokojenost!

 

Vážená paní ředitelko, vážení současní učitelé školy,

blahopřeji Vám k 25. výročí založení školy.

Při této příležitosti si Vám dovoluji věnovat část svého pedagogického optimismu, který mě doprovázel po celou dobu mého profesního života. Střežte a hýčkejte ho – je opravdovým přítelem učitele.

Přeji zdar Vaší práci.

Ať žiješ, (moje) milá školičko!

Jiří Salva

1. září 2017

 


  • Mléko do škol

    V tomto školním roce budou žáci Moravskoslezské obchodní akademie dostávat v rámci dotačního programu Mléko do škol minimálně 2 x měsíčně mléko. http://www.skolnimleko.cz/      

    Více informací
  • Exkurze do Osvětimi

    Exkurze do Osvětimi Dne 29. května 2017 jsme s  prvním ročníkem absolvovali vzdělávací exkurzi do bývalého koncentračního a vyhlazovacího tábora v Osvětimi. Vyrazili jsme v dopoledních hodinách objednaným autobusem za krásného počasí, které vůbec neodpovídalo atmosféře zvoleného místa. Sluníčko sice svítilo, ale po příjezdu do Osvětimi i přes krásné počasí všem zmrznul úsměv na tvářích… Prohlídka trvala […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa


Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí