Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Moravskoslezská obchodní akademie > Aktuality > Lidé lidem – představení sociálních služeb v Ostravě

Lidé lidem –...

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 žáci naší školy navštívili již 11. ročník akce Lidé lidem 2019 pořádané v Komenského sadech za Novou radnicí v Ostravě. Na této akci se představili různé organizace, které ve městě poskytují sociální služby.

Součástí akce byla také hudební vystoupení, soutěže pro žáky, dílnička pro nejmenší návštěvníky, klauni, malování na obličej. Žáci si mohli vyzkoušet parkur pod dohledem zkušených lektorů nebo smět ve tmě (různé činnosti bez využití jednoho ze smyslu – zraku) a mnohé další.

Program pokračoval také v odpoledních hodinách pro širokou veřejnost.

R. Davidová

 


  • Třídní schůzky 14.11.2019

    Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 proběhnou třídní schůzky žáků všech ročníků. Začátek je v 16:30 hodin. Úvodní část bude společná, poté budou probíhat konzultace s jednotlivými učiteli (do 18:00 hodin). Těšíme se na viděnou. Sabina Paťorková a kolektiv pedagogů  

    Více informací
  • Maturitní zkouška 2019 – podzimní termín

    Maturitní zkouška 2019 – podzimní termín  02.09.2019 – MAT (didaktický test) 03.09.2019 – CJL (písemná práce a didaktický test) 04.09.2019 – AJ (písemná práce a didaktický test) Místo a čas vykonání zkoušek (nekoná se na naší škole) jsou uvedeny v písemných pozvánkách, které byly maturantům již rozeslány na e-mailové adresy uvedené v maturitním informačním systému. […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa