MYŠLENKOVÉ MAPY –...

Dnes se studenti 4. ročníku věnovali opakování maturitního učiva – konkrétně tématu „Důchodové daně“. A to pomocí myšlenkových map. Pracovali ve čtyřech skupinkách, podívejte se jak.

Takto vypadá výsledná podoba myšlenkových map na téma Daň z příjmů fyzických osob a Daň z příjmů právnických osob.

Ing. Eliška Galambicová

vyučující ekonomických přemětů a účetnictví


  • Návštěva vysoké školy

    V úterý 19. 11. 2019 se studenti společenskovědního předmětu 3. a 4. ročníku účastnili veřejné přednášky pana PhDr. Jana Svobody, předního českého psychologa s bohatou zkušeností zejména s pedagogickou psychologií, který již přes 15 let působí na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity a řadu let působil jako poradenský psycholog a psychoterapeut. Naši žáci nakoukli pod pokličku vysokoškolské přednášky, která […]

    Více informací
  • Jak na cestu k úspěchu

    Ve středu 13. 11. 2019 naši školu navštívily dvě úžasné ženy z Celostního centra zdraví a vzdělávání ŽIVA. Paní Ing. Petra Sulyanová, CPC a paní Ing.  Jindra Roubcová naše studenty 3. ročníku dvě vyučovací hodiny podněcovaly a motivovaly k přemýšlení, hloubání a sebepozorování. Tématem našich dvou hodin s nimi bylo „Sebepoznání a sebeuvědomění jako cesta […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa