Přípravné kurzy k JPZ

Milí uchazeči,

vzhledem k dobrým zkušenostem  s přípravou žáků základních škol jsem se rozhodla podpořit snahu žáků 9. tříd ZŠ o co nejlepší výsledky u Jednotné přijímací zkoušky a opět pořádat přípravné kurzy z českého jazyka a literatury a matematiky.

Kurzy probíhají od 16. ledna do 2. dubna 2020, ve čtvrtky vždy od 15:00 do 17:00 hodin. Kdo by měl zájem se přidat i později, může se přihlásit na e-mailovou adresu msoa@msoa.cz.

Součástí kurzu bude cvičná Jednotná přijímací zkouška, která se uskuteční na konce ledna. Zadání testů poskytne společnost CERMAT zajišťující tvorbu zadání ostré zkoušky.

 

Více informací získáte zde:

http://www.msoa.cz/uchazeci/prijimaci-rizeni/pripravne-kurzy-k-prijimacim-zkouskam/

 

Sabina Paťorková, ředitelka školy

 


  • Aktuální informace k MZ 2020 – jarní termín

    Informace k MZ 2020 jsou zveřejněny na našem webu, informace budou průběžně aktualizovány: http://www.msoa.cz/studenti/informace-pro-studenty/maturitni-zkouska/

    Více informací
  • 1. MÍSTO V KRAJSKÉM KOLE – POSTUP DO FINÁLE

    Studenti Moravskoslezské obchodní akademie, s. r. o. Tien Ngo, Nikola Ondřejová (4. ročník) a Klára Vůjtková (3. ročník), získali 1. místo v krajském kole 9. ročníku celostátní Soutěže Finanční gramotnost. Postupují tedy do celostátního finále, které se bude konat v České národní bance v Praze. Termín celostátního kola bude stanoven dle epidemiologické situace. Ze srdce […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa