Šachový turnaj –...

Ve středu 19. prosince jsme se za doprovodu paní ředitelky zúčastnili šachového turnaje, který byl pořádán na Střední škole elektrotechnické na Kratochvílově ulici v Ostravě.

Turnaj se hrál na týmy, kdy každý hrál s každým. V týmu za naši školu jsem byl já, Tadeáš Krystek, Adéla Krampotová a Michael Hudák. Turnaj měl skvělou sportovní atmosféru, dobře jsme si zahráli, něco i vyhráli, takže jsme neskončili poslední.

Šachového turnaje se naše škola účastnila historicky poprvé, tak jsem rád, že jsem u toho mohl být.

Patrik Jurík, žák 2. ročníku


  • 2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

    Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení do 1. ročníku vzdělávání pro školní rok 2020/2021 Ředitelka Moravskoslezské obchodní akademie, s. r. o., vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení do 1. ročníku vzdělávání pro školní rok 2020/2021. 18. června 2020 Ing. Sabina Paťorková, v. r., ředitelka školy Kritéria přijímacího řízení pro školní rok 2020_21_2. kolo   Organizace 2. kola: […]

    Více informací
  • Společenskovědní seminář ve 3. ročníku

    Během koronavirové výuky jsme v rámci společenskovědního semináře nejen vypracovávali úkoly, ale také v rámci jednoho projektu tvořili a vzpomínali na své dětství a náš vývoj až do této doby. Je hezké uvědomit si, kolik jsme toho již prožili, zavzpomínat si na raná období našeho vývoje a teorii aplikovat do praxe na náš osobní život! […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa