Vzdělávací holding

Čtyřúrovňové vzdělávání

Vítejte ve světě komplexního vzdělávání. Představte si, že Vaše nároky na vzdělání pro Vás a Vaše děti mohou být uspokojeny na jednom místě a přijměte pozvání do světa Akademické aliance. Prostředí, který zaštiťuje vzdělání pro děti od 3 let, přes teenagery až po dospělé a zralé klienty.

Přejete si lepší kariéru a vyšší finanční ohodnocení?

Náš koncept vzdělání Vám otevře dveře k Vašemu postupu. Klíčem k úspěchu ve Vaší profesi je odborné vzdělání, které splňuje nároky zaměstnavatelů. Samozřejmostí je individuální přístup a odborné a praktické vedení. Nechejte se inspirovat, jsme ti, kteří Vám ukazují cestu.

Vysoká škola podnikání a práva učinila významný krok ve svém rozvoji a spolu s dalšími vzdělávacími institucemi: Mateřská škola a základní škola Montessori, Moravskoslezská obchodní akademie a Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská vytvořila první čistě vzdělávací holdingovou společnost s názvem Akademická aliance. V České republice tak vznikl ojedinělý koncept kontinuálního čtyř úrovňového vzdělávání.

Nejnovější videa