1. Den otevřených dveří – ČTVRTEK 30.11.2023

Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 v čase od 15:00 do 17:30 hodin budou mít zájemci o studium na naší malé škole možnost seznámit se s podmínkami výuky.

Úvodní prezentaci o škole a přípravném kurzu povedou Mgr. Marek Škultéty, vyučující matematiky a informační technologie, a PhDr. Petr Smolák, vyučující českého jazyka a literatury. Oba vyučující vedou také přípravu uchazečů v přípravných kurzech.

Dalšími “stanovišti” budou:
– prezentace odborných předmětů Ekonomika a Účetnictví, které představí Ing. Gabriela Hoferková, 
– prezentace vzdělávání v německém jazyce s Mgr. Jindřiškou Holubovou, 
– prezentace klávesnicové gramotnosti se ujmou samotní žáci školy.

Ve vestibulu školy vás uvítá Mgr. Petr Raška, tělocvikář a učitel společenských věd, spolu se žáky školy, kteří i na těchto aktivitách zkouší své dovednosti/kompetence, tak jim odpusťte případné chybičky. 

Na Dni otevřených dveří se na Vás těším také já, Sabina Paťorková. Jsem ředitelkou školy, učím jeden z odborných předmětů, Písemnou a elektronickou komunikaci, a ráda každého z Vás poznám. Nebojte, nekoušu. A kdyby vám po trase zůstala nějaká otázka nezodpovězena, pokusím se ji zodpovědět. 

A kdyby Vám tento termín nevyhovoval, můžeme se potkat v podobném formátu opět ve čtvrtky , 14. prosince 2023, případně v novém roce, a to 18. ledna 2024.

Moc se na Vás těšíme. 

za pedagogický kolektiv
Sabina Paťorková

Doporučený postup prohlídky:
Vždy v celou a o půl začnou v učebně v přízemí úvodní prezentace (15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00). Poté nebo předtím můžete nahlédnout do výše uvedených prezentací, které jsou v učebnách:
114 – německý jazyk (Mgr. Jindřiška Holubová)
201 – ekonomika, účetnictví (Ing. Gabriela Hoferková)
203 – klávesnicová gramotnost 
103 – představení ředitelky školy (Ing. Sabina Paťorková)