Výsledky 1. kola přijímacího řízení do 1. ročníku vzdělávání pro školní rok 2024/25

Vážení rodiče, milí uchazeči,

dnes byly zveřejněny výsledky přijímacího řízení do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025. Blahopřeji 27 přijatým uchazečům na naši školu i 40 dalším, kteří splnili kritéria přijímacího řízení také, ale v rámci priorit byli přijati na jiné školy. 

V rámci přijímacích motivačních rozhovorů jsem se seznámila s každým z vás, o to více teď s vámi sdílím radost, kterou teď většina z vás prožívá. Berte to jako konec několikaměsíční přípravy a rozhodování i jako začátek nové životní etapy, ve které se postupně stanete dospělými osobnostmi. Jakých hodnot, to už záleží na každém z vás. 

Ve výsledkové listině máte informace, jak postupovat v případě, že byste chtěli podat odvolání nebo se vzdát přijetí. Tu druhou možnost si pořádně rozmyslete, vzdáte se tak jistého přijetí a musíte podat přihlášku/přihlášky do dalšího kola, kde musíte splnit znovu kritéria přijímacího řízení, která mohou být odlišná od kola prvního.

Pro studium na naší škole vyhlásím druhé kolo přijímacího řízení do 18. května 2024 a nabídnu v něm 5 míst. Pro uchazeče, kteří se na naši školu hlásili už v prvním kole, započtu všechny výsledky, přijímací pohovor nebudou muset opakovat. Jestliže jste však nedoložili písemně potvrzení o vašich aktivitách, budete tak moci udělat nyní a tím zlepšit bodové skóre pro 2. kolo. 

Kdybyste se chtěli poradit, volejte, pište, jsem tu pro vás. 

Sabina Paťorková, ředitelka školy
739 527 181
595 228 181
msoa@msoa.cz